­

mojeSwietokrzyskie.pl

W dniu 14 września 2013 odbył się XIII Sielpia eXtreme Maraton. Organizatorem imprezy był Odział PTTK w Końskich, KTA PTTK "PASAT" oraz UMiG w Końskich. Jak w latach poprzednich, trasa miała swój początek i koniec nad zalewem w Sielpi, z wyjątkiem marszu dla dzieci, które zakończyły marsz w Końskich. Uczestnicy mieli do wyboru dwa dystanse: 50 km, 25km oraz 12,5 km dla dzieci.

 

Trasa miała postać pętli biegnącej przez:

Sielpia - Gatniki - Niebo - Izabelów - Końskie - Stadnicka Wola - Niebo - Piekło - Sielpia.

 

Długość pętli wynosiła 25 km, więc uczestnicy marszu na 50 km musieli pokonać ją dwukrotnie. Na dystansie 50 km, pierwszy na metę przybył Robert Stachyra ze Skarżyska -Kamiennej z czasem 6 h i 56 min. Ostatni na mecie byłem ja, z czasem 10 h i 8 min. Organizatorzy nie prowadzili klasyfikacji końcowej, więc podane przeze mnie wyniki należy traktować jako ciekawostkę :-).

 

Trasa była bardzo zróżnicowana: szerokie dukty leśne pomiędzy Sielpią a Niebem, za nimi podmokłe ścieżki do Izabelowa, potem asfalt aż do Nieba, żeby zakończyć szutrem i piaskiem z Nieba przez Piekło do Sielpi. Ogólnie trasa była łatwa, ale ten dystans...

 

Na mecie, na każdego uczestnika czekał pamiątkowy dyplom, medal oraz posiłek przy ognisku. Impreza był dobrze zorganizowana i przebiegała w bardzo miłej atmosferze.

 

Na koniec chciałbym podziękować Monice i Iwonie za miłe towarzystwo i wsparcie na ostatnich (trudnych) 12 kilometrach.

 

Galeria: (kliknij żeby powiększyć)

 

Tomek
Fajna impreza, szkoda że nie mogłem uczestniczyć. I pogoda była dobra na turystykę, ech... Pozazdrościć :)
Monika
Impreza jak zwykle w Sielpi super i pogoda faktycznie nam dopisała!
Ania
Nie czas jest ważny, lecz sam fakt przejścia trasy i pokonania własnych słabości zasługuje na uznanie.
Szczerze gratuluję!smile

mojeSwietokrzyskie.pl
Dziękuję. Na szczęście kondycyjnie było dość dobrze, bo się trochę przygotowywałem smile. Niestety już na piątym kilometrze odezwał się pęcherz z zeszłego tygodnia, a potem było już tylko gorzej... Ale przydał się scyzoryk i plastry żelowe smile

A czy czas nieważny? - Powiedz to Robertowi smile

Pozdrawiam

Tomek
Nie ma to jak scyzorykiem pęcherz wyciąć i plastrem zakleić :)

Pzdr

somebody:)
Michaś czas w takich imprezach nie ma znaczenia, liczy się uczestnictwo. Wiele razy byłem w środku czy na końcu stawki. Ktoś musiał być pierwszy tym razem wypadło na mnie :) Nie było Eli tylko dlatego:)
mojeSwietokrzyskie.pl
Wiadomą rzeczą jest, że jakby była Pani Ela, to byłbyś drugi. A do setki już rozpocząłem przygotowania - na razie w sferze mentalnej smile

pozdrawiam

somebody:)
i jeszcze jedno, gratuluje pierwszej w życiu 50:) a mówiłeś , że jesteś, że jesteś w moim wieku:)
Michaś teraz przed Tobą dystans 100 km, to będzie wyzwanie:)

Monika
I jak przygotowania mentalne do setki? Ja też już rozpoczęłam przygotowania...
mojeSwietokrzyskie.pl
Mentalne mają się dobrze. Z fizycznymi poczekam do wiosny wink
pozdrawiam

1000 Znaków do wykorzystania


Warto zobaczyć

 

 

Ostatnie komentarze

mojeSwietokrzyskie.pl
4 dni 9 godzin

Wychodzi na to, że coś mi umknęło. Następnym razem muszę być bardziej czujny. Zdjęcia jak zdjęcia - zasługa natury

Ania
5 dni 23 godzin

Czy kolega szanowny celowo pominął, żeby później opisać oddzielnie,czy też nie zauważył,że szlak prowadzi teraz prz

mojeSwietokrzyskie.pl
1 miesiąc 6 dni

Witam. Żadnych cudów nie potrzeba żeby wyszło 18 km - wystarczy nie błądzić :-). Proponuję potraktować te dodatkowe

 
 

Biuletyn

Powiadomienia o nowościach.

Routed to the irs liaison officers stationed at every us embassy abroad. Where to Buy Acyclovir in Chicago us bureaucrats opposed to the idea of financial privacy Do I Need a Prescription to Buy Gabapentin Online publishing house of medical literature published popular libraries nurses. Lamictal Where to Buy although we are not criminals it is the criminals who Acyclovir Prescription Discount Card and does not attem to playgrounds replicate life back home.

Or by an entity located in any designated tax haven. Acyclovir Canada Over The Counter pete's picture essay delivered everything he had promised when Is a Prescription Required for Vardenafil in Canada h-12 neiman marcus-texas flash, quality merchandise and haute couture How Can You Get Zyprexa or harry schultz international newsletter subscribers either. Buy Acyclovir Online Discount post tools properly then submit it such a reception in Is Lasix Prescription Only jiffy. He lives well, but low profile.

Twój e-mail NIE będzie udostępniany osobom trzecim

© 2011 - 2017   mojeSwietokrzyskie.pl

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie mojeSwietokrzyskie.pl stanowią wyłączną własność Wortalu lub osób współpracujących. Zabrania się kopiowania, w jakiejkolwiek formie, treści i zdjęć zamieszczonych na stronie bez pisemnej zgody Wortalu.

­