­

mojeSwietokrzyskie.pl

Niniejszym mam przyjemność ogłosić, że otworzyliśmy nowy dział w naszym Wortalu - Bazę Obiektów Turystycznych. Zapraszamy do współpracy właścicieli restauracji, hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, gospodarstw agroturystycznych, wypożyczalni, stadnin.... oraz wszystkich, którzy posiadają jakąkolwiek ofertę turystyczną.

 

Nie masz własnej strony www? Nie chcesz płacić za serwer, domenę i obsługę strony? U nas możesz mieć swoją wizytówkę. Prześlij nam informacje o swoim obiekcie, a my załatwimy resztę.

 

Jeśli masz własną stronę www, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby informacja o Twojej działalności znalazła się również u nas. Zapewni Ci to dodatkową reklamę i być może więcej klientów.

 

Zamieszczenie informacji o swoim obiekcie / działalności w naszym serwisie jest na dzień dzisiejszy całkowicie DARMOWE! Jeśli kiedyś będziemy pobierać opłaty, w każdej chwili możesz zrezygnować z publikacji swojej wizytówki w naszym serwisie. Zamieszczenie swojej wizytówki w naszym serwisie do niczego Cię nie zobowiązuje!

 

Zapraszamy do współpracy!

Dodawanie obiektu - Formularz.

 

 

Warto zobaczyć

 

 

Ostatnie komentarze

Michał
5 dni 7 godzin

It is true. I'm sorry. We know that THE JEWS WERE KILEED THERE. I am working in this place now. We know history of this place

mojeSwietokrzyskie.pl
5 miesięcy 12 dni

Czyli jednak ktoś czyta... :-) Dziękuję za zwrócenie uwagi. Poprawiłem. Pozdrawiam

Marek
5 miesięcy 13 dni

Proszę poprawić rok w tytule!!!

© 2011 - 2020   mojeSwietokrzyskie.pl

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie mojeSwietokrzyskie.pl stanowią wyłączną własność Wortalu lub osób współpracujących. Zabrania się kopiowania, w jakiejkolwiek formie, treści i zdjęć zamieszczonych na stronie bez pisemnej zgody Wortalu.

­