­

mojeSwietokrzyskie.pl

Niniejszym mam przyjemność ogłosić, że otworzyliśmy nowy dział w naszym Wortalu - Bazę Obiektów Turystycznych. Zapraszamy do współpracy właścicieli restauracji, hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, gospodarstw agroturystycznych, wypożyczalni, stadnin.... oraz wszystkich, którzy posiadają jakąkolwiek ofertę turystyczną.

 

Nie masz własnej strony www? Nie chcesz płacić za serwer, domenę i obsługę strony? U nas możesz mieć swoją wizytówkę. Prześlij nam informacje o swoim obiekcie, a my załatwimy resztę.

 

Jeśli masz własną stronę www, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby informacja o Twojej działalności znalazła się również u nas. Zapewni Ci to dodatkową reklamę i być może więcej klientów.

 

Zamieszczenie informacji o swoim obiekcie / działalności w naszym serwisie jest na dzień dzisiejszy całkowicie DARMOWE! Jeśli kiedyś będziemy pobierać opłaty, w każdej chwili możesz zrezygnować z publikacji swojej wizytówki w naszym serwisie. Zamieszczenie swojej wizytówki w naszym serwisie do niczego Cię nie zobowiązuje!

 

Zapraszamy do współpracy!

Dodawanie obiektu - Formularz.

 

 

Warto zobaczyć

 

 

Ostatnie komentarze

mojeSwietokrzyskie.pl
28 dni 11 godzin

Przez te nowe pomiary itd., to już nic nie wiadomo... :-). Dzięki za ciekawe informacje. Pozdrawiam

Marco Polo
28 dni 23 godzin

Pomiary Łysicy zostały zaktualizowane przez naukowców z PŚ. Obecnie wygląda to tak: Łysica 613,31* Skała Agaty 613,96*

Marco Polo
28 dni 23 godzin

Najwyższym wzniesieniem Płaskowyżu Suchedniowskiego wg najnowszego podziału GDOŚ na mezoregiony (wg mnie w wielu miejsca

© 2011 - 2020   mojeSwietokrzyskie.pl

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie mojeSwietokrzyskie.pl stanowią wyłączną własność Wortalu lub osób współpracujących. Zabrania się kopiowania, w jakiejkolwiek formie, treści i zdjęć zamieszczonych na stronie bez pisemnej zgody Wortalu.

­