­

mojeSwietokrzyskie.pl

W piątek 13 kwietnia, pojawiła się obok dworca PKP w Skarżysku, a dokładniej została przepchnięta, stara-nowa lokomotywa pospieszna PT 47-13. Nowa bo dopiero co odrestaurowana, stara bo wyprodukowana w 1948 roku. Lokomotywa ma być atrakcją terenu dworca kolejowego, który ma być otwarty w kwietniu bieżącego roku.

Niestety nie znamy danych technicznych parowozu, ale opublikujemy je jak tylko to będzie możliwe. Póki co zapraszamy do obejrzenia galerii.

 

 Kliknij żeby powiększyć

 

pitu
Po prostu piękna!--
Tomek
Zdjęcia może tego tak nie oddają, ale to imponujących rozmiarów obiekt :)


Redakcja
Tomek powiedział :
Zdjęcia może tego tak nie oddają, ale to imponujących rozmiarów obiekt :)

Przepraszam, ale które zdjęcia tego nie oddają?! :)

Tomek
w zasadzie to żadne :) w pierwszym odruchu chciałem jednak wskazać na te w artykule, bo nie ma tam żadnego punktu odniesienia, który znajdowałby się w bezpośrednim sąsiedztwie lokomotywy i mówił "patrzcie jaka ona wielka" :)

Pozdrawiam

Warto zobaczyć

 

 

Ostatnie komentarze

Michał
1 miesiąc 19 dni

It is true. I'm sorry. We know that THE JEWS WERE KILEED THERE. I am working in this place now. We know history of this place

mojeSwietokrzyskie.pl
6 miesięcy 27 dni

Czyli jednak ktoś czyta... :-) Dziękuję za zwrócenie uwagi. Poprawiłem. Pozdrawiam

Marek
6 miesięcy 28 dni

Proszę poprawić rok w tytule!!!

© 2011 - 2020   mojeSwietokrzyskie.pl

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie mojeSwietokrzyskie.pl stanowią wyłączną własność Wortalu lub osób współpracujących. Zabrania się kopiowania, w jakiejkolwiek formie, treści i zdjęć zamieszczonych na stronie bez pisemnej zgody Wortalu.

­