­

mojeSwietokrzyskie.pl

Pisklę rozwija się dobrze, choć wiedzie bardzo nieciekawe życie. Czas mija mu na jedzeniu, czekaniu, jedzeniu, czekaniu, jedzeniu i wypróżnianiu... Miałem duży problem z nagraniem karmienia ponieważ trwa ono bardzo krótko i nie wiadomo kiedy nastąpi. Ustawiłem aparat na statywie i czekałem, czekałem, czekałem... Niestety udało mi się nagrać tylko moment, gdy dorosły gołąb odlatuje. W końcu udało mi się nagrać karmienie przy pomocy rejestratora samochodowego. Ustawiłem go na statywie, podłączyłem zasilanie i nagrywałem. Godzina za godziną... czyli jakieś cztery godziny :-). Okazało się, że pisklę karmione jest bardzo regularnie - mniej więcej co godzinę, dokładnie wyglądało to tak: 8:36, 9:27, 10:24, 11:21. Samo karmienie jest bardzo dynamiczne i wygląda jak walka, zapasy czy próba pożarcia się nawzajem. 

 gniazdo golebi 4 01

 

  Samo karmienie jest bardzo dynamiczne i wygląda jak walka, zapasy czy próba pożarcia się nawzajem. 

 

Warto zobaczyć

 

 

Ostatnie komentarze

mojeSwietokrzyskie.pl
1 miesiąc 20 dni

Lepiej późno niż wcale ;-). Pozdrawiam serdecznie!

Ania
1 miesiąc 21 dni

Popatrz, minęło ponad 8 lat i w końcu się do tego pomnika wybraliśmy. Już trochę pociemniał.

Jurij
2 miesięcy 7 dni

Moje kaiteki z licowej zaimpregnowawałem sposobem opisanym tutaj. Buty stały się super wodoodporne. Na razie zaimpregnowa

© 2011 - 2021   mojeSwietokrzyskie.pl

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie mojeSwietokrzyskie.pl stanowią wyłączną własność Wortalu lub osób współpracujących. Zabrania się kopiowania, w jakiejkolwiek formie, treści i zdjęć zamieszczonych na stronie bez pisemnej zgody Wortalu.

­