­

mojeSwietokrzyskie.pl

Świat idzie do przodu więc trzeba za nim nadążać - przynajmniej próbować. Chociażby po to, żeby nie stracić go z oczu... W czasach gdy klasyczne strony internetowe przeżywają kryzys, przegrywając z portalami społecznościowymi czy platformami wideo, trudno jest dotrzeć do internautów nie korzystając z dobrodziejstw wspomnianych platform. Żeby utrzymać klasyczną stronę internetową trzeba ponosić koszty finansowe oraz poświęcać mnóstwo czasu na jej obsługę techniczną. Portale społecznościowe robią to za nas, dlatego wiele stron internetowych przeniosło swoją działalność na np. Facebook-a, zamykając dotychczasowy kram albo go zaniedbując. Wszystko pięknie, ale moim zdaniem stan beztroski na portalach społecznościowych nie będzie trwał wiecznie. Facebook systematycznie ogranicza darmowe usługi i będzie to robić aż zostanie jedna - rejestracja. Uważni pewnie zauważyli, że na stronie startowej Facebook-a jest informacja: "zarejestruj się - to zawsze będzie darmowe..." To jest jedyna usługa, co do której facebook zadeklarował wieczną darmowość. Dodając do tego postępującą cenzurę, bezprawne śledzenie i zbieranie danych, pełzające przejmowanie praw do treści itd itd, łatwo przewidzieć, że za jakiś czas wielu twórców pożałuje swojej decyzji o całkowitej przeprowadzce na Facebook-a. Coraz częściej słyszymy o ludziach, którzy stracili dorobek kilku lat, bo administrator portalu społecznościowego uznał, że ten dorobek jest "nieprawomyślny"... Dlatego mojeSwietokrzyskie.pl zostanie na prywatnym serwerze, gdzie jest nam bardzo dobrze ;-).

Czy z powodu wspomnianych wad należy unikać serwisów społecznościowych? Oczywiście nie! Trzeba z nich korzystać, tyle że rozsądnie. mojeSwietokrzyskie jest na Facebook-u, Twitter-ze, a teraz czas na Youtube.

Wkrótce pierwszy film... już teraz zapraszamy!

 Link do kanału - https://www.youtube.com/channel/UCxo0WF5Ue-6vxRKXw2c0vNw

Ania
Ok, będę zaglądać. Ale i tak piękne zdjęcia bardziej lubię niż niektóre przegadane relacje na Youtube. Życzę Tobie i nam dobrych, interesujących filmów. Ale nie zarzucaj relacji foto.
mojeSwietokrzyskie.pl
Youtube będzie dodatkiem do dotychczasowej formy, a i filmy nie będą "przegadane" ;-)
Pozdrawiam

Warto zobaczyć

 

 

Ostatnie komentarze

mojeSwietokrzyskie.pl
1 miesiąc 20 dni

Lepiej późno niż wcale ;-). Pozdrawiam serdecznie!

Ania
1 miesiąc 21 dni

Popatrz, minęło ponad 8 lat i w końcu się do tego pomnika wybraliśmy. Już trochę pociemniał.

Jurij
2 miesięcy 7 dni

Moje kaiteki z licowej zaimpregnowawałem sposobem opisanym tutaj. Buty stały się super wodoodporne. Na razie zaimpregnowa

© 2011 - 2021   mojeSwietokrzyskie.pl

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie mojeSwietokrzyskie.pl stanowią wyłączną własność Wortalu lub osób współpracujących. Zabrania się kopiowania, w jakiejkolwiek formie, treści i zdjęć zamieszczonych na stronie bez pisemnej zgody Wortalu.

­