­

mojeSwietokrzyskie.pl

 

mapaDrodzy czytelnicy! Mam przyjemność poinformować, że nasz wortal został wzbogacony o nową funkcjonalność - Mapę Atrakcji Świętokrzyskich! Na mapę zostały naniesione znaczniki, które prowadzą do wszystkich miejsc opisanych w naszym wortalu. Mapa Atrakcji jest czymś w rodzaju "menu obrazkowego" i stanowi alternatywę do menu klasycznego. Mapa umożliwia łatwe znalezienie atrakcji w danej okolicy, co może uprościć i uatrakcyjnić korzystanie z naszego serwisu.

 

Do mapy prowadzi link znajdujący się w głównym menu serwisu. Wystarczy kliknąć żeby rozwinąć mapę.

Znaczniki zostały podzielone na cztery grupy za pomocą kolorów, które mają następujące znaczenie:

niebieski - zabytki, muzea itp

czerwony - miejsca pamięci, pomniki itp

zielony - natura, rezerwaty przyrody, pomniki przyrody itp

zółty - ciekawe miejsca, parki rozrywki, inne atrakcje itp

 

Mapę można dowolnie przesuwać, powiększać... Po kliknięciu na dowolny znacznik, rozwinie się chmurka z informacją o miejscu, oraz linkiem do szerszego opisu. 

Mapa, tak jak wortal, jest cięgle rozwijana i mamy nadzieję, że już niedługo cała mapa zapełni się różnokolorowymi znacznikami :-)

Wdzięczni będziemy również za Wasze uwagi dotycące działania mapy i jest funkcjonalności.

Zapraszam do korzystania z mapy!

 

Rob
Michał to bardzo dobry pomysł. Wizualne przedstawienie atrakcji turystycznych naszego regionu wraz ze szczegółami konkretnego miejsca. Myślę, że Ania może podrzucić Ci wiele taki atrakcyjnych punktów. "Świętokrzyskie włóczęgi" mają wszystkie ciekawe miejsca w jednym paluszku u nogi:)
Pozdrawiam i gratuluję pomysł.

Rob
Zastanawiam się, gdzie w tym wszystkim jest nasz PTTK? Ludzie prywatni potrafią zrobić taką świetną prace , pokazać atrakcyjność i wielobarwność naszego regionu a instytucje do tego przeznaczone działają gdzieś na marginesie.... to przykre....
mojeSwietokrzyskie.pl
Dziękuję za dobre słowo. Na temat PTTK się nie wypowiem, bo chyba nie wypada.

pozdrawiam

Warto zobaczyć

 

 

Ostatnie komentarze

Michał
1 miesiąc 16 dni

It is true. I'm sorry. We know that THE JEWS WERE KILEED THERE. I am working in this place now. We know history of this place

mojeSwietokrzyskie.pl
6 miesięcy 25 dni

Czyli jednak ktoś czyta... :-) Dziękuję za zwrócenie uwagi. Poprawiłem. Pozdrawiam

Marek
6 miesięcy 25 dni

Proszę poprawić rok w tytule!!!

© 2011 - 2020   mojeSwietokrzyskie.pl

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie mojeSwietokrzyskie.pl stanowią wyłączną własność Wortalu lub osób współpracujących. Zabrania się kopiowania, w jakiejkolwiek formie, treści i zdjęć zamieszczonych na stronie bez pisemnej zgody Wortalu.

­