­

mojeSwietokrzyskie.pl

Ośrodek Rekreacyjno-Rehabilitacyjny „Jesienne Liście”.jesienne liscie

 

Adres: ul. Staszica 16, 26-120 Bliżyn

Telefon: 41 38 96 200

www: jesienneliscie.pl

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Opis

Ośrodek Rekreacyjno-Rehabilitacyjny „Jesienne Liście” usytuowany jest w dolinie rzeki Kamiennej w strefie ochronnej Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku Krajobrazowego, miedzy kompleksami leśnymi Puszczy Świętokrzyskiej i Lasami Majdowsko-Niekłańskimi. Obiekt należy do najnowocześniejszych ośrodków w regionie i jest synonimem najwyższej jakości oraz holistycznego dbania o samopoczucie psychiczne, duchowe jak i kondycje fizyczna. O jego unikalności stanowi zarówno urokliwe położenie jak i wysoki standard świadczonych usług oraz profesjonalizm i doświadczenie zatrudnionych specjalistów. Jest znakomitym miejscem wypoczynkowo-rehabilitacyjnym pozbawionym jakichkolwiek barier architektonicznych dla osób indywidualnych, osób starszych potrzebujących specjalnej opieki jaki i dla całych rodzin. Malownicze położenie, liczne atrakcje turystyczne regionu oraz różnorodne turnusy specjalistyczne sprzyjają aktywnym forma wypoczynku i uzyskaniu harmonii fizyczno-duchowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną relaksu w niezwykle urokliwej atmosferze oraz oferując do dyspozycji naszych gości restauracje, zabiegi rehabilitacyjne, odnowy biologicznej, Wellness & Spa.

 

Oferta

Restauracja:

Zestawy obiadowe w cenie od 13 zł za pierwsze,drugie danie i kompot.

Kuchnia Staropolska i specjały kuchni włoskiej.

 

Pokój 1 osobowym ze śniadaniem już od 110 zł

Pokój 2 osobowy ze śniadaniem już od 220 zł *

Cena za dobowy pobyt 2 osób.

 

 

Galeria

jesienne liscie

Warto zobaczyć

 

 

Ostatnie komentarze

Zenobiusz Wahadło
5 miesięcy 22 dni

Byłem w Rio, byłem w Bajo, byłem nawet na Hawajo, wszystko c... :) Nie ma jak Góry Świętokrzyskie :)

mojeSwietokrzyskie.pl
6 miesięcy 8 dni

Zwierzęta nadal są wypchane... :-) Pozdrawiam

Ania
6 miesięcy 10 dni

Po przeczytaniu tego wpisu uświadomiłam sobie, ze zwiedzałam to muzeum w latach licealnych. A potem wcale. Pamiętam, jak

 
 

© 2011 - 2017   mojeSwietokrzyskie.pl

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie mojeSwietokrzyskie.pl stanowią wyłączną własność Wortalu lub osób współpracujących. Zabrania się kopiowania, w jakiejkolwiek formie, treści i zdjęć zamieszczonych na stronie bez pisemnej zgody Wortalu.

­