­

mojeSwietokrzyskie.pl

Ośrodek Rekreacyjno-Rehabilitacyjny „Jesienne Liście”.jesienne liscie

 

Adres: ul. Staszica 16, 26-120 Bliżyn

Telefon: 41 38 96 200

www: jesienneliscie.pl

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Opis

Ośrodek Rekreacyjno-Rehabilitacyjny „Jesienne Liście” usytuowany jest w dolinie rzeki Kamiennej w strefie ochronnej Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku Krajobrazowego, miedzy kompleksami leśnymi Puszczy Świętokrzyskiej i Lasami Majdowsko-Niekłańskimi. Obiekt należy do najnowocześniejszych ośrodków w regionie i jest synonimem najwyższej jakości oraz holistycznego dbania o samopoczucie psychiczne, duchowe jak i kondycje fizyczna. O jego unikalności stanowi zarówno urokliwe położenie jak i wysoki standard świadczonych usług oraz profesjonalizm i doświadczenie zatrudnionych specjalistów. Jest znakomitym miejscem wypoczynkowo-rehabilitacyjnym pozbawionym jakichkolwiek barier architektonicznych dla osób indywidualnych, osób starszych potrzebujących specjalnej opieki jaki i dla całych rodzin. Malownicze położenie, liczne atrakcje turystyczne regionu oraz różnorodne turnusy specjalistyczne sprzyjają aktywnym forma wypoczynku i uzyskaniu harmonii fizyczno-duchowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną relaksu w niezwykle urokliwej atmosferze oraz oferując do dyspozycji naszych gości restauracje, zabiegi rehabilitacyjne, odnowy biologicznej, Wellness & Spa.

 

Oferta

Restauracja:

Zestawy obiadowe w cenie od 13 zł za pierwsze,drugie danie i kompot.

Kuchnia Staropolska i specjały kuchni włoskiej.

 

Pokój 1 osobowym ze śniadaniem już od 110 zł

Pokój 2 osobowy ze śniadaniem już od 220 zł *

Cena za dobowy pobyt 2 osób.

 

 

Galeria

jesienne liscie

Ania
Czyli możliwość zakończenia wycieczki niedzielnej obiadem w Bliżynie, a potem seria zabiegów na kręgosłup? Tego jeszcze nie próbowaliśm y, ale kto wie...

1000 Znaków do wykorzystania


Warto zobaczyć

 

 

Ostatnie komentarze

Ania
18 godzin 25 minut

Już nazwiska są. Pomnik odnowiono i na tablicy wymieniono zamordowanych.

Rysiek
28 dni 1 godzina

Klassa szlak!

Irmina
30 dni 21 godzin

Bardzo ładne miejsce i trochę ciekawostek jak ta o chrzcie :-)

 
 

Biuletyn

Powiadomienia o nowościach.

Twój e-mail NIE będzie udostępniany osobom trzecim

© 2011 - 2017   mojeSwietokrzyskie.pl

Wszystkie materiały zamieszczone na stronie mojeSwietokrzyskie.pl stanowią wyłączną własność Wortalu lub osób współpracujących. Zabrania się kopiowania, w jakiejkolwiek formie, treści i zdjęć zamieszczonych na stronie bez pisemnej zgody Wortalu.

­